نمایش اخبار

بسته های تصحیح رایتینگ و اسپیکینگ تافل

با توجه به حجم بالای اسپیکینگ و رایتینگ دریافتی از طرف دوستان، در حال حاضر نمی توانیم ثبت نام جدید داشته باشیم. به محض اینکه امکان ثبت نام مجدد با توجه به ظرفیت مهیا شد، از همین صفحه اطلاع رسانی می کنیم.

با توجه به نیاز اکثر داوطلبان تافل اینترنتی برای نوشتن منظم رایتینگ و تمرین اسپیکینگ و برطرف کردن اشکالات خود و کسب نمره بالا در این دو مهارت  در آزمون تافل، داوطلبانی که تمایل دارند رایتنیگ و اسپیکینگهای خود را برای تصحیح ارسال نمایند می توانند با توجه به شرایط زیر ثبت نام نمایند:

·          رایتینگ ها در یک بسته 10تایی ارایه می شود که هزینه ثبت نام آن 80 هزار تومان است.

·          اسپیکینگ ها در یک بسته 10تایی ارایه می شود که هزینه ثبت نام آن 100 هزار تومان است.

·         مدت اعتبار این بسته ده هفته بوده و بعد از گذشتن زمان آن امکان فرستادن با ثبت نام قبلی وجود ندارد.

·        رایتینگ/ اسپیکینگها هر هفته سه شنبه ها دریافت می شود و پس از تصحیح شنبه ها به ایمیل داوطلب ارسال می شود.

·         رایتینگ/ اسپیکینگ ها توسط افرادی تصحیح می شود که در امتحان اصلی تافل شرکت نموده اند و نمره رایتینگ آنها 28 تا 30 شده است. تمام این افراد در دوره های ما شرکت کرده و با  آزمون تافل و روش تصحیح رایتینگ و اسپیکینگ کاملا آشنا می باشند.

·         در تصحیح رایتینگ/اسپیکینگ ها، اشکالات گرامری برطرف می شوند و مصحح پیشنهاداتی کلی برای بهبود عملکرد از نظر ساختار و محتوا ارائه می نماید.

·         بعد از ثبت نام موضوع رایتینگ ها برای شما فرستاده می شود این موضوعات از نمونه موضوعات اصلی امتحان   TOEFL iBT  برای قسمتIndependent Writing Task و نمونه TPO Tests برای Integrated Writing Task  می باشد..

·         مهم: تصحیح رایتینگ ها برای افرادی مناسب است که دوره های ما یا دوره های مشابه را گذرانده باشند وبا نوشتن  رایتینگ آشنایی کامل دارند چون در تصحیح رایتینگ تنها اشکالات برطرف می شود و آموزش رایتینگ ارائه نمی شود.

·          در انتهای رایتینگ نمره تخمینی مقاله توسط مصحح وارد می گردد.

·         برای ثبت نام و دریافت شماره حساب , درخواست خود را به همراه نام ، نام خانوادگی و شماره تماس  به آدرس زیر ارسال نمایید.

toeflibt.ws@gmail.com

  • نکات بسیار مهم:
  • رایتینگ های و اسپیکینگ های شما  تا آخر روز سه شنبه هر هفته دریافت می شود و پس از بررسی شنبه  به آدرس شما ارسال می گردد. موضوعات بر اساس آزمون های اخیر می باشد. 
  • توجه داشته باشید که در بسته ها هیچ آموزش متدولوژی رایتینگ و اسپیکینگ ارائه نمی گردد و صرفا هدف بسته ها رفع اشکال می باشد و از پاسخ به سؤالات متعدد معذوریم. 
  • بسته رایتینگ شامل فقط 10 رایتینگ می باشد که هر رایتینگ می تواند به انتخاب شما  Integrated یا  Independent باشد.
  • هر سری اسپیگینگ شامل شش سوال یک TPO می باشد.
  • در صورت تمایل به ارسال مقاله یا اسپیکینگ بیشتر تا سه عدد در یک هفته ، میتوانید از بسته خود در مدت کوتاه تری استفاده نمایید.
  • به علت محدودیت وقت برای مصحح ها، از انجام فوری تصحیح قبل از شنبه معذوریم.
  • در صورت داشتن امتحان رایتینگ و اسپیکینگ های خود را حداقل ده روز زودتر ارسال نمایند، در صورت تاخیر مسئولیتی متوجه ما نمی باشد.

 

بسته ترکیبی (5 تا رایتینگ+ 5 تا اسپیگینگ )  =90 هزار تومان
بسته 10 تایی رایتینگ یا (5 تا تی پی او) = 80 هزار تومان
بسته 10 تایی اسپیگینگ = 100 هزار تومان

بسته فوری(یک بسته در یک هفته)=150 هزار تومان