سومین دوره غیر حضوری TOEFL iBT


ظرفیت این دوره تکمیل می باشد

•  شروع:  چهار شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵

•  طول دوره: ۸ هفته

طراح دوره: آقای اعلایی

 اساتید گروه زبان دکتر برز آبادی

 

این دوره مناسب داوطلبانی می باشد که ساکن شهرستانها و کشور های دیگر بوده و یا به علت مشغله کاری امکان حضور در کلاس های مرکز را ندارند و در درجه دوم کسانی که قبلا برای این آزمون کلاس رفته اند و یا شخصا برای تافل مطالعه کرده ولی برای نمره بالا تمرین بیشتری نیاز دارند.

 

برای ثبت نام به سایت www.ibtil.org مراجعه نمایید.

 

•  مواد آموزشی:

Listening & Speaking – Reading & Writing

بر پایه جدیدترین سوالات TPO

•  شهریه کلاس: ۵۵۰۰۰۰۰ ریال

•  مهلت ثبت نام: تا تکمیل ظرفیت

•  شروع : چهار شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵

•  پايان دوره: ۲۷ آذر  ۱۳۹۵

December ۱۷, ۲۰۱۶

 

جلسه توجیهی: چهار شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵  (ساعت ۱۶:۳۰  آقای اعلایی)

 جلسه رفع اشکال: سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵

 

درباره دوره :

۱.       دشواری سطح مطالب کلاسی مانند آزمون است.

۲.       دوره ویژه زبان آموزانی می باشد که نمی توانند در کلاس های حضوری شرکت کنند. این دوره نیاز به تعیین سطح ندارد و به زبان آموزانی توصیه می شود که سطح زبان شان Upper-intermediate  و Advancedمی باشد و قصد دارند در یک بازه زمانی دو تا سه ماهه برای شرکت در آزمون آمادگی لازم را کسب نمایند.

۳.       زبان آموزان در طول دوره برای مهارت ها نمره  دریافت خواهند کرد. تکالیف انجام شده هر هفته توسط مدرسین دوره بررسی و تصحیح خواهد شد. بازخورد های ارائه شده می تواند به ارتقای نمره مهارت های چهار گانه کمک نماید.

۴.       راهکار های پیشرفت در مهارت های چهار گانه آزمون اصلی و مهارت های جانبی- گرامر و واژگان- به صورت برنامه دو ماه و نیمه در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد. برای دریافت نمره مورد نظر زبان آموزان به برنامه ریزی حداقل دو ماهه و تمرین پنج الی هشت ساعته روزانه نیازدارند.

۵.  تکالیف speaking  و writing به صورت هفتگی مشخص می شود و پس از ارسال زبان آموزان توسط استاد بررسی می شود و نمره زبان آموزان به همراه اشکالات و پیشنهادات برای ارتقا نمره ارسال می گردد.

۶. برای مهارت های listening  و  reading هر هفته تکالیفی معین می گردد وپس از چند روز پاسخ تشریحی در اختیار زبان آموز قرار می گیرد.

۷. زبان آموزان می توانند سوالات خود را در روزی که مشخص می شود ارسال نمایند وپاسخ سوالات خود را توسط استاد دریافت کنند.

۸. برای ارتقا واژگان هرهفته لیست لغت برای تمرین زبان آموزان ارسال می گردد.

۹. مباحث گرامر مورد نیاز زبان آموزان به صورت هفتگی برای مرور ارسال می گردد.

۱۰.جلسه توجیهی و رفع اشکال به صورت حضوری در مرکز برگزار می گردد و زبان آموزان دوره به صورت حضوری مشکلات خود در کلاس با حضور استاد برطرف نمایند.

۱۱.       در طول دوره فایل های ضروری به خصوص مربوط به مهارت های speaking و writing مانند سوالات پر تکرار و غیره در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد.

۱۲.       در این دوره مهارت ها به صورت یکپارچه تدریس می شود و امکان  انتخاب بعضی مهارت ها برای ثبت نام وجود ندارد.

۱۳.       مطالب درسی صرفا بر اساس تست های TPO خواهد بود و مطالب ارائه شده در پاورپوینت های به صورت هفتگی به ایمیل زبان آموزان ارسال می گردد.

۱۴توصیه می شود زبان آموزان سه تا چهار هفته پس از اتمام دوره در آزمون اصلی ثبت نام کنند . در این مدت زبان آموزان می توانند نکات کلاس را دوره نمایند و چند نمونه تست بزنند و با آمادگی کامل در آزمون شرکت نمایند.

 

برای دانلود نمونه اسلاید های دوره کلیک نمایید.

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به حامد اعلایی می باشد . Designed And Developed by central-host.